Bugun...



Türkiye A Millî Takım'ın Hırvatistan, Rusya ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandı

Türkiye A Milli Takımı'mızın 11 Kasım'da Hırvatistan ile oynayacağı özel maç ile UEFA Uluslar Ligi'nde 15 ve 18 Kasım tarihlerinde sırasıyla karşılaşacağı Rusya ve Macaristan müsabakalarının aday kadrosu belli oldu.

facebook-paylas
Tarih: 07-11-2020 11:42

Türkiye A Millî Takım'ın Hırvatistan, Rusya ve Macaristan maçları aday kadrosu açıklandı

A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş tarafından belirlenen kadroda şu futbolcular yer aldı:
 

Oyuncu

Kulüp

Doğum Tarihi

A Millilik Sayısı / Gol

İlk A Milliliği

KALECİ

Fehmi Mert Günok

Medipol Başakşehir FK

01.03.1989

19/0

24.05.2012

Gökhan Akkan

Çaykur Rizespor A.Ş.

01.01.1995

-

-

Uğurcan Çakır

Trabzonspor A.Ş.

05.04.1996

3/0

30.05.2019

DEFANS

Mehmet Zeki Çelik

LOSC Lille

17.02.1997

17/2

05.06.2018

Mert Müldür

US Sassuolo

03.04.1999

3/0

11.10.2018

Nazım Sangaré

Fenerbahçe A.Ş.

30.05.1994

4/0

30.05.2019

Çağlar Söyüncü

Leicester City FC

23.05.1996

30/1

24.03.2016

Kaan Ayhan

US Sassuolo

10.11.1994

30/3

31.08.2016

Merih Demiral

Juventus FC

05.03.1998

16/0

20.11.2018

Ozan Muhammed Kabak

FC Schalke 04

25.03.2000

4/0

17.11.2019

Yıldırım Mert Çetin

Hellas Verona FC

01.01.1997

1/0

17.11.2019

Caner Erkin

Fenerbahçe A.Ş.

04.10.1988

53/2

26.05.2006

Ömer Bayram

Galatasaray A.Ş.

27.07.1991

9/0

27.03.2018

ORTA SAHA

Abdülkadir Ömür

Trabzonspor A.Ş.

25.06.1999

7/0

30.05.2019

Cengiz Ünder

Leicester City FC

14.07.1997

24/6

12.11.2016

Efecan Karaca

Aytemiz Alanyaspor

16.11.1989

4/1

25.03.2019

Berkay Özcan

Medipol Başakşehir FK

15.02.1998

4/0

01.06.2018

Dorukhan Toköz

Beşiktaş A.Ş.

21.05.1996

7/1

22.03.2019

Hakan Çalhanoğlu

AC Milan

08.02.1994

50/11

06.09.2013

İrfan Can Kahveci

Medipol Başakşehir FK

15.07.1995

15/0

23.03.2018

Mahmut Tekdemir

Medipol Başakşehir FK

20.01.1988

19/0

31.03.2015

Okay Yokuşlu

RC Celta de Vigo

09.03.1994

27/1

17.11.2015

Orkun Kökçü

Feyenoord

29.12.2000

1/0

06.09.2020

Ozan Tufan

Fenerbahçe A.Ş.

23.03.1995

53/7

25.05.2014

Yusuf Yazıcı

LOSC Lille

29.01.1997

24/1

11.06.2017

Deniz Türüç

Medipol Başakşehir FK

29.01.1993

6/1

27.03.2017

FORVET

Burak Yılmaz

LOSC Lille

15.07.1985

63/24

12.04.2006

Cenk Tosun

Everton FC

07.06.1991

42/16

15.10.2013

Enes Ünal

Getafe CF

10.05.1997

16/2

31.03.2015

Kenan Karaman

Fortuna Düsseldorf

05.03.1994

15/3

09.11.2017

A Millî Takım'a davet edilen oyuncular, 8 Kasım Pazar günü saat 19.00'dan itibaren Riva'daki TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanmaya başlayacak. 

İlk idmanını 9 Kasım Pazartesi günü saat 18.30'da basına kapalı yapacak olan A Millîler, hazırlıklarını bu tesiste yapacağı antrenmanlarla sürdürecekler.

A Millî Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş ve aday kadrodan bir futbolcu, 10 Kasım saat 14.00 ve 14 Kasım saat 18.00'de TFF'nin Riva'daki tesislerinde resmi basın toplantılarını gerçekleştirecekler.

Beşiktaş Park'ta 11 Kasım'da oynanacak Türkiye-Hırvatistan karşılaşması saat 20.45'te başlayacak ve TRT Spor'dan naklen yayınlanacak. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nin ev sahipliği yapacağı 15 Kasım'daki Türkiye-Rusya müsabakası ise (Türkiye saati ile) saat 20.00'de başlayacak ve TRT 1'den canlı yayınlanacak.  

Maç Programı
 

Tarih

Saat

Maç

Stadyum

Yayın

11 Kasım 2020 Çarşamba

20.45

Türkiye - Hırvatistan

Beşiktaş Park (İstanbul/Türkiye)

TRT SPOR

15 Kasım 2020 Pazar

20.00

Türkiye - Rusya

Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi
(İstanbul/Türkiye)

TRT 1

18 Kasım 2020 Çarşamba

20.45 (TSİ 22.45)

Macaristan - Türkiye

Puşkaş Arena
(Budapeşte/Macaristan)

TRT 1




Kaynak: TFF




İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 8 6 0 2 18 3 20 +15
2 Fenerbahçe 9 6 1 2 17 9 20 +8
3 Galatasaray 9 5 2 2 12 7 17 +5
4 Gaziantep FK 9 3 1 5 13 11 14 +2
5 Fatih Karagümrük 9 3 2 4 17 11 13 +6
6 Başakşehir FK 9 4 4 1 13 12 13 +1
7 Beşiktaş 8 4 3 1 13 14 13 -1
8 Konyaspor 8 3 2 3 10 6 12 +4
9 Çaykur Rizespor 8 3 2 3 12 10 12 +2
10 Kasımpaşa 9 3 3 3 11 10 12 +1
11 Hatayspor 7 3 1 3 7 9 12 -2
12 Göztepe 8 2 1 5 14 9 11 +5
13 Yeni Malatyaspor 8 3 3 2 8 10 11 -2
14 Sivasspor 8 2 3 3 8 10 9 -2
15 Trabzonspor 9 2 4 3 11 15 9 -4
16 Antalyaspor 9 2 4 3 9 14 9 -5
17 BB Erzurumspor 8 2 4 2 9 13 8 -4
18 Kayserispor 8 2 5 1 5 11 7 -6
19 Gençlerbirliği 8 1 5 2 6 14 5 -8
20 Denizlispor 8 1 5 2 5 13 5 -8
21 MKE Ankaragücü 7 0 5 2 7 14 2 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Altınordu 10 6 2 2 15 11 20 +4
2 Adana Demirspor 9 5 1 3 19 8 18 +11
3 Ankara Keçiörengücü 10 5 2 3 17 9 18 +8
4 Tuzlaspor 9 5 1 3 17 14 18 +3
5 İstanbulspor 9 5 2 2 16 8 17 +8
6 Samsunspor 10 4 1 5 13 9 17 +4
7 Giresunspor 9 4 2 3 12 11 15 +1
8 Bursaspor 10 4 4 2 18 16 14 +2
9 Balıkesirspor 10 4 4 2 12 14 14 -2
10 Altay 8 4 3 1 13 8 13 +5
11 Akhisarspor 10 3 3 4 9 13 13 -4
12 Adanaspor 9 3 3 3 13 10 12 +3
13 Ümraniyespor 10 2 4 4 11 17 10 -6
14 Bandırmaspor 10 2 6 2 12 14 8 -2
15 Boluspor 10 1 5 4 10 14 7 -4
16 Menemenspor 8 1 4 3 7 13 6 -6
17 Ankaraspor 9 1 6 2 5 15 5 -10
18 Eskişehirspor 10 0 6 4 5 20 1 -15
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 11 9 1 1 28 8 28 +20
2 Turgutluspor 11 8 3 0 13 12 24 +1
3 Van Spor 11 6 2 3 15 9 21 +6
4 Serik Belediyespor 11 5 2 4 16 10 19 +6
5 Sakaryaspor 11 5 2 4 16 13 19 +3
6 Kırklarelispor 10 4 2 4 9 3 16 +6
7 Etimesgut Belediyespor 11 4 3 4 10 7 16 +3
8 Karacabey Belediyespor 11 4 4 3 15 12 15 +3
9 Kırşehir Belediyespor 10 4 3 3 9 8 15 +1
10 1922 Konyaspor 11 4 5 2 15 8 14 +7
11 Bodrumspor 11 3 5 3 19 17 12 +2
12 Tarsus İdman Yurdu 10 3 4 3 16 16 12 0
13 Kastamonuspor 11 3 5 3 12 18 12 -6
14 Sivas Belediyespor 10 2 3 5 15 15 11 0
15 Mamak FK 10 3 5 2 8 16 11 -8
16 Pendikspor 10 3 6 1 14 15 10 -1
17 Elazığspor 11 4 6 1 14 18 10 -4
18 Pazarspor 8 3 4 1 12 17 10 -5
19 Bayburt Özel İdare Spor 8 3 5 0 6 10 9 -4
20 Kardemir Karabükspor 11 0 10 1 3 33 2 -30
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 10 8 1 1 12 3 25 +9
2 1928 Bucaspor 10 7 2 1 21 8 22 +13
3 Arnavutköy Belediye 9 5 2 2 10 7 17 +3
4 Fatsa Belediyespor 10 5 3 2 10 8 17 +2
5 Edirnespor 10 5 4 1 15 13 16 +2
6 Artvin Hopaspor 10 5 4 1 17 18 16 -1
7 Ofspor 9 4 2 3 14 12 15 +2
8 Yeşilyurt Belediyespor 10 4 4 2 13 9 14 +4
9 Belediye Derincespor 10 3 2 5 10 8 14 +2
10 Çankaya FK 8 4 4 0 8 8 12 0
11 Nevşehir Belediyespor 10 3 5 2 8 11 11 -3
12 Payasspor 10 2 5 3 12 14 9 -2
13 Kızılcabölükspor 10 2 5 3 11 15 9 -4
14 1877 Alemdağspor 10 2 5 3 10 18 9 -8
15 Antalya Kemerspor 10 1 5 4 9 15 7 -6
16 Manisaspor 10 0 7 3 5 18 3 -13
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 27/11/2020 MKE Ankaragücü vs Trabzonspor
 28/11/2020 Gaziantep FK vs Yeni Malatyaspor
 28/11/2020 Başakşehir FK vs Denizlispor
 28/11/2020 Çaykur Rizespor vs Galatasaray
 29/11/2020 BB Erzurumspor vs Antalyaspor
 29/11/2020 Alanyaspor vs Konyaspor
 29/11/2020 Kasımpaşa vs Gençlerbirliği
 29/11/2020 Fenerbahçe vs Beşiktaş
 30/11/2020 Kayserispor vs Fatih Karagümrük
 30/11/2020 Sivasspor vs Göztepe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/11/2020 Ümraniyespor vs Menemenspor
 28/11/2020 Akhisarspor vs Ankaraspor
 28/11/2020 İstanbulspor vs Giresunspor
 28/11/2020 Altay vs Bursaspor
 29/11/2020 Ankara Keçiörengücü vs Adana Demirspor
 29/11/2020 Bandırmaspor vs Balıkesirspor
 29/11/2020 Eskişehirspor vs Altınordu
 29/11/2020 Samsunspor vs Tuzlaspor
 30/11/2020 Adanaspor vs Boluspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 29/11/2020 Bayburt Özel İdare Spor vs Van Spor
 29/11/2020 Elazığspor vs Pazarspor
 29/11/2020 Etimesgut Belediyespor vs 1922 Konyaspor
 29/11/2020 Kardemir Karabükspor vs Tarsus İdman Yurdu
 29/11/2020 Kırşehir Belediyespor vs Bodrumspor
 29/11/2020 Mamak FK vs Karacabey Belediyespor
 29/11/2020 Pendikspor vs Sakaryaspor
 29/11/2020 Serik Belediyespor vs Kırklarelispor
 29/11/2020 Sivas Belediyespor vs Kastamonuspor
 29/11/2020 Turgutluspor vs Eyüpspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 28/11/2020 Ofspor vs Payasspor
 28/11/2020 Yeşilyurt Belediyespor vs 1928 Bucaspor
 28/11/2020 Antalya Kemerspor vs Diyarbekirspor
 28/11/2020 Çankaya FK vs Manisaspor
 28/11/2020 Edirnespor vs Belediye Derincespor
 28/11/2020 Fatsa Belediyespor vs Arnavutköy Belediye
 28/11/2020 Kızılcabölükspor vs 1877 Alemdağspor
 28/11/2020 Nevşehir Belediyespor vs Artvin Hopaspor
 02/12/2020 1928 Bucaspor - Çankaya FK 1928 Bucaspor ligde evindeki son 5 maçını kazandı  1928 Bucaspor kazanır
 02/12/2020 Diyarbekirspor - Ofspor Diyarbekirspor ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Diyarbekirspor yenilmez
 02/12/2020 Manisaspor - Fatsa Belediyespor Manisaspor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Fatsa Belediyespor yenilmez
 02/12/2020 Artvin Hopaspor - Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Artvin Hopaspor yenilmez
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI